Qingzhou'ya şehir Huashun üretim Ltd. Şti., 23 Kasım 2009 yılında kasaba bağlantı noktası Qingzhou şehir Doğu Yaz gün lojistik A1 tarım Pazar alanı 6 üzerinde yer alır kurulmuştur. Bir milyon yuan tescilli sermaye. Gübreler, plastik örtü, kimyasal ürünler (tehlikeli maddeler hariç) çalışma aralığı. Çiftlik makineleri satış, ithalat ve ihracat mal.

Şu anda Huashun lige Qingzhou Hua Shun üretim Ltd., Qingzhou'ya Hua Shun üretim Co., Ltd., Hebei şube, Qingzhou'ya Ltd. Dalian Hua Shun üretim ofis ve ortak şirketlerin iş diğer bölgelerinde.

Şirket ağırlıklı olarak sülfat, bileşik gübre, üre, monoammonium fosfat, "müşteri ilk, demirhane devam" iş felsefesi kalarak şirket meşgul. Ürünler ve birkaç büyük yerli işletmeleri işlemi ölçeğini Genişlet uzun yıllar laktam ortaklık, kola, amonyum sülfat parçacıkların yaklaşık 40 milyon ton, kurulduğu günden beri yaklaşık 280 milyon yuan yıllık satış geliri ile yıllık satış ürünleri kalıptan çekilmiş, endüstrinin lider, şu anda, iyi durumda İşletme şirketi haline gelmiştir ve geliştirme için yavaş yavaş umutları var.